8 C
Bursa
Salı, Ekim 20, 2020

İŞTE GERÇEK DAVA ADAMI BÜLENT ERDEN

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

MHP Mudanya Belediye Meclis üyesi Bülent Erden tam bir dava adamı olduğunu bir kez daha tescilledi.

Tedavi nedeniyle bulunduğu Balıkesir’e bağlı Edremit ilçesinden doktorundan özel izin alarak Mudanya’ya gelen ve Belediye Meclis toplantısı 2. oturumuna katılan Bülent Erden, MHP Grup Szcüsü Adil Bayraktar’ın dayısının vefatı nedeniyle meclis toplantısına katılamayacağı için bu kararı verdiğini ifade etti.

MHP Mudanya Belediye Meclis üyesi Bülent Erden

MHP’nin temsilinin çok önemli olduğunu ve mecliste MHP’ye ait boş kalmaması için doktorundan özel izin alarak bir sağlık personelinin refakatinde Edremit’ten tedavisini keserek toplantıya katılma kararı aldığını vurgulayan Bülent Erden partisini temsil etti.

MHP Mudanya Belediye Meclis üyesi Bülent Erden

2019 Mali Yılı Faaliyet Raporu ile ilgili olarak kendisine söz verilen Bülent Erden şunları söyledi:

 “Sayın başkan değerli hazirun öncelikle buraya bu konuda ön hazırlık yapmadan gelmek zorunda kaldım özel bir durumum var bir sağlık sıkıntısı yaşamaktayım birkaç aydır. Aslında Adil Bey bu konuda bir hazırlık yapması gerekiyordu onunda bir cenaze dolayısıyla şehir dışına çıkması vesilesiyle ben dün akşam itibarıyla hastanedeydim aslında bir hafta daha hastanede kalmam gerekiyordu. Adil Bey’in bugün katılamayacağını öğrendiğim için Edremit’te hastanede yatıyordum bir 4-5 saat doktordan izin alarak sağlık sorumlusu bir arkadaşın refakatiyle seyahat ettim ve geldim buraya. Özellikle bu oturuma katılma konusunda saygınlığımızı parti olarak ve şahsi olarak göstermek adına ben buradayım dolayısıyla bu konuda çok fazla bir şey söylemeyeceğim.

MHP Mudanya Belediye Meclis üyesi Bülent Erden

MECLİSTE BÜLENT ERDEN FARKI

MHP Meclis Üyesi Bülent Erden sözlerine şöyle devam etti:

“Sayın başkanında ifade ettiği gibi mikrofonu aldığım zaman pek bırakmama gibi bir alışkanlığım var ama bu konuda biz pek ses etmeyeceğiz size. Özellikle şunu ifade ediyorum sayın başkanımız her konuşmasında doğruluktan, dürüstlükten, barıştan, kardeşlikten bahis ediyor, bu konuda bu düşüncelerle ilgili bizim en ufak bir kuşkumuz yok saygıyla bunu kabulleniyoruz. Dürüstlüğü hakkında da bir kuşkumuz yok ancak konuşmalarda bundan sonra bunu tescil ettiği için 6 yıldır defalarca defalarca bundan sonraki konuşmalarında yaptıklarından yapacaklarına, hedeflerinden verdikleri sözlerle ilgili yerine getirdiği konuları daha çok gündeme getirirse çok çok daha iyi olur. Ben bir burada meclis üyesi olarak görev yapıyorum aynı zamanda ciddi sayıda insanı istihdam ederek sorumluluklara sahibim özel hayatımda da, ben çok dürüstüm, çok doğru insanı güvenlik görevlisi yapıyorum becerikli insanı müdür yapıyorum şirkette onu da denetleyecek dürüst insanları da görevlendiriyorum. Doğruluk dürüstlük olmazsa olmaz zaten asgari standarttır. Ama bunun üzerine becerikliliği de eklemeyi öneriyorum”

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -