8 C
Bursa
Salı, Ekim 20, 2020

İNCİ SÖĞÜTLÜ’DEN YÖNETİCİLERİNE TEŞEKKÜR MEKTUBU

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

 AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü 7. Olağan Kongre öncesi gerçekleştirdiği son yönetim kurulu toplantısında her bir yöneticinin ismine özel hazırladığı teşekkür mektuplarını Milletvekili Refik Özen ve İl Koordinatörü Ahmet Bircan Yener ile birlikte yöneticilerine verdi.

Özellikle teşkilatların önemini vurgulayan İnci Söğütlü mektubunda şu satırlara yer verdi: 

 “KIYMETLİ DAVA ARKADAŞIM

Öncelikle sizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Sizlerle birlikte bu kutlu yolda omuz omuza yürümekten ve  bu mukaddes davaya hizmet etmekten gurur duyduğumu belirtmek istiyorum.

  Tüm mazlumların umudu olan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın yol arkadaşları olan siz değerli teşkilat mensuplarımızın bu davadaki  görev ve sorumluluğu çok büyüktür.

  AK Parti gücünü teşkilatının birlik ve beraberliğinden almaktadır. Bizim davamızda eski-yeni yoktur. Bu bir bayrak yarışıdır ve her birimiz bizlere görev verildiğinde hiç düşünmeden önemli sorumluluklar üstleniriz. Bizim için en büyük makam bu partinin üyesi olmaktır. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın da dediği gibi “Her AK Partili son nefesine kadar bu davanın mensubudur.”

  Hep birlikte “Büyük ve Güçlü Türkiye” yolunda hizmet etmeye devam edeceğimize inanıyor, bugüne kadar göstermiş olduğunuz fedakarlık ve özveri için size şükranlarımı sunuyorum.

  Çıkmış olduğumuz bu kutlu dava yolunda,  Ak Neferler olarak ;

2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz için Rabbimden muvaffak olmamızı  diliyorum.

  Allah yar ve yardımcımız olsun.”

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -