8 C
Bursa
Cuma, Ekim 30, 2020

Hem sağlık hem güzellik için (VİDEO HABER)

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

ALOE VERA KULÜBÜ

Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Danışmanı Şerife Sert ve Fatma Bozkurt, Mudanya’da açtıkları ALOE VERA  Kulübü’nde bayanların cilt bakımı, kilo kontrolü ve vücut analizlerini yaparak daha sağlıklı bir yaşama kavuşmalarına destek oluyor. Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Danışmanı Şerife Sert, “Güzel bayanların daha da güzel ve sağlıklı olmaları için yoğun mesai harcıyoruz. Bir ilke imza atarak bu çok özel hizmeti Mudanya’mıza getirdik.” dedi.

Güzellik Danışmanı Şerife Sert, Ömerbey Mahallesi, Denizciler Caddesi, Barış Sokak’ta bulunan işletmede hizmet verdiklerini belirterek sağlıklı yaşamaya kendisini adayan tüm kadınları kulübe davet etti.

Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Danışmanı Fatma Bozkurt ise  “Biz Aloe Vera Kulübü olarak kalite hizmeti uygun fiyata her kadının güzelliğine güzellik katma fikri ile yola çıktık. Çünkü her kadın değerlidir ve bakımı hakkeder. Yaptığımız %100 Doğal cilt bakımları ile %100 memnuniyeti amaçlıyoruz. Hem ev sıcaklığında butik bir cilt bakım salonu hem de kişisel bakım ürünleri, kilo kontrol programları, cilt bakımı ev kullanım ürünleri, sağlıklı yaşam destek ürünlerini de tanıtım ve perakende satışı hizmeti veriyoruz. Ücretsiz cilt ve vücut analizi yaptırabiliyor danışanlarımız. Kadın girişimciler olarak herkesi kulübümüze çay içmeye ve tanışmaya bekliyoruz.” dedi.

Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Danışmanı Şerife Sert, insanların daha fazla gülümsemesi ve rahatlaması için çalıştıklarını ifade etti. Sert şöyle konuştu:

“Hayatımızda baktık ki kimse gülümsemiyor ve gülmüyor ki bayanların gülümsemede çok önemli bir rolü olduğunu düşündük yaptığımız cilt bakımlarıyla kendilerinin rahatlamasını ve gülümsemesini sağladık. Güzel bayanlarımızı daha da güzelleştirmek için harekete geçtik. Daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri açısından da devreye girmiş olduk. Bayanlarımız kendilerini iyi hissederlerse değerli hissedeceklerdi bizde onlara ne kadar değerli olduklarını göstermeye çalışıyoruz. Tüm bayanlarımız bizler için ayrı bir değer. Bu şekilde başladık. Mini cilt bakımı yapıyoruz, bunun yanında tamamen doğal ürünlerimiz var. Bunların hepsi sonuç odaklı ürünler sağlık sorunları nedeniyle alınan ilaçların yanında takviye olarak tamamen doğal ürünlerimiz var. Kilo kontrol ürünlerimiz var ayrıca vücut analizleri yapıyoruz. Bayanları kulübümüze tanışmaya bekliyoruz.”

Cilt bakımı yaptırmak için kulübe gelen Aygül Çığ ise “Burada bulunan ürünlerin ve yapılan uygulamanın ne kadar faydalı ve etkili olduğunu biliyoruz. Mekân sahipleri çok önemli bilgiler veriyor. İki aydır buraya geliyorum.  Bu uygulamadan sonra çok rahatlıyor ve hafifliyorsunuz. Her şeyin başı sağlık ve sağlık güzellikten daha önce geliyor.”dedi

Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Danışmanı Fatma Bozkurt ise Aygül Çığ’a yapılan uygulamayı şöyle anlattı:

“Peeling uygulamasıyla cildi ölü deriden ayırıyoruz. Dairesel hareketlerle uygulama yapıyoruz. Keratinleşmiş ölü dokuyu ciltten arındırıp sağlıklı ve daha aydınlık bir cilt elde ediyoruz. Ürünlerimizin tümü tamamen doğal. Hiç kimyasal madde olmadığı için alerjik ciltlerde dahi test yaparak uygulama yapıyoruz. Mudanya’da bu anlamda çok önemli bir talep var. 15 yaşından itibaren aylık bakımlar yapılıyor. 25 yaşından itibaren ayda bir defa bu özel bakımı öneriyoruz. Hem dış görünüş hem iç sağlığınız için çok önemli. Son olarak maske uygulamasıyla nemlendirme anti aging yapılıyor. Özel bakımlarda uygulanıyor. Son olarak ta güneş koruyucu krem ile cilde uygulama ve masaj yapılıyor.” 

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -