8 C
Bursa
Pazartesi, Ekim 19, 2020

EĞLENCENİN VE CANLI MÜZİĞİN ADRESİ ÇIRAĞAN BADEMLİ (Video haber)

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Mudanya Yolu üzeri Çağrışan’da faaliyet gösteren Çırağan Bademli nezih ortamı, profesyonel kadrosu ve sanatçılarıyla son günlerde isminden en çok söz ettiren mekanların başında yer alıyor.

Ferah ortamı ve damak tadına farklılık katan lezzetleriyle misafirleri tarafından tam puan alan mekân Bursa için adeta bir şans olarak görülüyor.

Çırağan Bademli’de sahne alan sanatçı Mehmet Çevik konuklarını şarkılarıyla coştururken aktiviteleri son derece beğeni toplayan Çırağan Bademli eğlencenin vaz geçilmez adresi olarak anılıyor.

Mehmet Çevik Çırağan Bademli’de performansı ile misafirleri eğlendiriyor.

Çırağan Bademli Bursa’da eğlence hayatına konseptiyle yeni bir hava getirdi. Profesyonel kadrosu, damak tadına lezzet katan yemekleri, sahne alan eğlendiren sanatçılarıyla ve ferah ortamı ile dikkat çeken Çırağan Bademli, harika bahçesi ile de hem kahvaltı organizasyonları hem de açık hava toplantıları için çok özel düşünülmüş bir mekân.

Çırağan Bademli ferah ortamı ve kaliteli hizmetiyle adeta parmak ısırtıyor…

MEHMET ÇEVİK’TEN EĞLENDİREN ŞARKILAR

Çırağan Bademli’de sahne alan Mehmet Çevik, sahne hakimiyeti ve söylediği şarkılarla hem coşuyor hem de coşturuyor. Son günlerin dillerden düşmeyen şarkıların yanı sıra geçmiş yıllarda sürekli dinlenen şarkıları da seslendiren Mehmet Çevik Çırağan Bademli’ye gelen misafirlerin hem eğlenmesini sağlıyor hem de orkestrası ile müzik ziyafeti sunuyor.

Çırağan Bademli’de çarşamba, cuma ve cumartesi günleri canlı müzik yapılırken Mehmet Çevik ve Tamer Deniz müzik severleri coşturuyor. Rezervasyon için mekâna 0 (224) 5492900 numaralı telefondan ya da rezervasyon@ciragan.com.tr adresinden ulaşmak mümkün.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -