8 C
Bursa
Pazartesi, Ekim 19, 2020

Dava adamı heyecanlı olur

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, MHP Mudanya İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. İlçe eşkilatı ve Ülkü Ocakları’nda görevli gençler tarafından karşılanan Kalkancı, “Bu kutlu yolda omuz omuza mücadele etmeyi sürdüreceğiz. Mudanya ilçe teşkilatımızda baktığım gözlerin içinde heyecan görüyorum, baktığım gözlerin içinde samimiyet görüyorum“dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya İlçe Başkanı Engin Demirci, Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden, Kadın Kolları Başkanı İlknur Bakar ile çok sayıda partili tarafından karşılanan Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, ilçe başkanlığı binasında incelemeler yaptı. Partililere hitaben konuşma yapan Kalkancı Mudanya İlçe Teşkilatının çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade etti.

Bursa’da 17 ilçede yoğun bir tempoda siyaset yapmak için her yere yetişmeye çalıştıklarını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, şu ifadeleri kullandı:

 “Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Teşkilatlarının geçirmiş olduğu son 5 yılın neticesinde ülke genelinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin tamamında son 2 yıldır yaşanılan olayların sonucunda MHP İlçe Teşkilatlarımızın tekrar kendisine geldiği ve tekrar kendini toparladığını görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Çok ciddi bir yoğunluk söz konusu oldu MHP İl Teşkilatında görevlendirildikten sonra. Kucağımızda bir yerel seçim bulduk. Bu seçim sonrasında da Cumhur ittifakı kapsamında beklentilerin MHP’den haksız manada da olsa çok fazla yükseldiği bir dönem yaşıyoruz. Bundan kaynaklı olarak ta 17 ilçesi bulunan bir ilden bahis ettiğimizi unutmamakla beraber her yere yetişmeye çalışıyoruz. Beklenmedik yoğunluktan kaynaklı da birçok yerde de yetişemediğimiz zamanlar oluyor. Ama teşkilatçılığın gereklerinden biride birbirinin yerini doldurmaktır. MHP Bursa Teşkilatlarının temsilcisi burada Mudanya İlçe Başkanımızdır. Mudanya İlçe Başkanımız burada dimdik durduğu sürece MHP doğru manada temsil edilmeye devam edilecek. Bundan dolayı ilçe başkanımız burada dik durduğu sürece bizi de temsil ediyor Allah razı olsun, bizimde gönlümüz bir.

Mudanya İlçe Teşkilatında bulunan partililerin heyecanının son derece önemli olduğuna dikkat çeken Cihangir Kalkancı, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile yerel seçimler için tempolu bir biçimde hazırlıklara devam edilmesi gerektiğini vurguladı. Kalkancı şunları söyledi:

Ama artık yavaş yavaş bu yoğunluk azalmaya yüz tuttu. Allah nasip kısmet ederse önümüzde de 2023 yılına kadar seçimsiz bir çalışma dönemi var. Bu siyasi partiler için önemli bir fırsat. Başta Mudanya ilçemiz olmak üzere tüm ilçelerimizde 2023’te ki yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler başta olmak üzere yerel seçimlerle de alakalı şimdiden yön verip, hız verip bu manada çalışmalarımıza devam etmemiz gerekiyor. Ondan dolayı bu karşılaştığım tablo beni ziyadesiyle memnun etti. Mudanya ilçe teşkilatımızda baktığım gözlerin içinde heyecan görüyorum, baktığım gözlerin içinde samimiyet görüyorum. Bu en baş kriterlerden ikisidir, heyecan ve samimiyet. Davada adamında olması gereken önemli kriterlerdendir. Bu kriterlerinde burada gözlerinin içine baktığım tüm ülküdaşlarımda olması bizleri de çok memnun ediyor. İnşallah önümüzdeki dönem ülkenin içinde bulunduğu şartlardan dolayı bir ittifak kapsamında seçimlere giren MHP sadece Yenişehir Belediyesi’nde üç hilal ile seçimlere girdi. Bu inşallah önümüzdeki dönemde tüm ilçelerimizde adaylarımız olur. İnşallah bu adaylarımızla birlikte başta Mudanya olmak üzere bir ilçemizde başarıya ulaşırız. Birlikte yürüdüğümüz bu kutlu yolda, omuz omuza mücadele etmeye devam edeceğiz.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -