8 C
Bursa
Çarşamba, Ekim 21, 2020

CHP BURSA İL KADIN KOLLARINDA GÖREV DAĞILIMI

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Mart ayı başında gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Kadın Kolları kongresinde başkanlığına seçilen Aysel Okumuş ve ekibi Covid-19 salgını nedeniyle sosyal mesafeye özen gösterilen maskeli toplantıda biraraya gelerek görev dağılımı yaptı.

Kongre sürecinde Türkiye’de görülmeye başlanan Covid-19 vakaları nedeniyle, seçim sonrası dönemde de topluca birarada bulunmamak için çalışmalarını çok özel koşullarda yürüten Bursa İl kadın Kolları’nın il binasında yaptığı toplantıda, icra heyeti şöyle belirlendi:

İl Sekreteri Aylin Yılmaz, Örgütten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Gülşah Gülsün, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatma Özgür, Eğitim Sekreteri Aylin Saka, Bilişimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Eda Bayraktar, Eylem ve Etkinliklerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nurten Özcan.

CHP Bursa İl Kadın Kolları bünyesinde oluşacak komisyonlarda görev alacaklar da bu toplantıda saptandı. Neriman Aslan Çevre Komisyonu, Berna Çakır Kültür ve Sanat Komisyonu, Ayten Levent Sosyal İşler Komisyonu, Canan Akgündüz ise Hayvan Hakları Komisyonu’nda görev aldı.

CHP Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Okumuş toplantıyı açarken yaptığı konuşmada, Corona Virüs salgını nedeniyle olağanüstü günlerin yaşandığını hatırlatarak, gecikmeli de olsa biraraya gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Okumuş, mevcut ortamda sağlık koşullarına azami özen gösterilerek çalışmalara devam edileceğini vurguladı.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -