8 C
Bursa
Pazartesi, Ekim 19, 2020

Bursaspor ve Tirilyespor’a sahip çıkalım (VİDEO HABER)

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Gerçek taraftardan çağrı

HABER MUDANYA /ÖZEL-TİRİLYE

Bursaspor Kuaförü Ersel Üzün Tirilye’de işletmesini adeta bir Bursaspor müzesine çevirmiş durumda. Bursaspor ve Tirilyespor için her zaman desteğe hazır olduğunu belirten Üzün işletmecilerin ve vatandaşlarında yaşadığı sorunları gündeme getirirken renkli tavırlarıyla dikkat çekti.

Bursaspor Kuaförü Ersel Üzün

Tirilye’de 25 yıldır baba mesleğini sürdüren Ersel Üzün adeta Bursaspor ile yatıp kalkan ve yaşayan bir isim. Dükkanında Bursaspor’un ilk kurulduğu günlerden günümüze her fotoğrafı duvarlarına asan ve adeta işletmesini müzeye çeviren Üzün, Ben Bursaspor ile gözlerimi açtım küme düştü ağladım şampiyon oldu ağladım. Ben iyi günde de kötü günde de takımımın yayındayım” dedi.

Bursaspor’un yanında Tirilyespor’un da vazgeçilmez bir kulüp olduğunu ifade eden Bursaspor Kuaförü Ersel Üzün, şunları söyledi:

Bursaspor’un kuruluş tarihinden bugüne kadar her fotoğrafı bende mevcut. Biz iyi günde de kötü günde de her zaman Bursasporluyuz ben hakiki Bursasporluyum. Öte yandan Tirilye’nin bazı sıkıntıları var buna da değinmek isterim. Tirilye’mizin sıkıntıları çok ama bu sıkıntıları giderecek bir pozisyonumuz yok.  Burada otopark sıkıntısı var, bakım fazla yok ihtiyaç çok ama ilgi yok. Buradan yetkililere seslenmek istesek sesimizi duyan yok tüm esnaf sesleniyor biz de sesleniyoruz kimse bizim sesimizi duymuyor Tirilye’de kendi yağımız ve tuzumuzla kavruluyoruz. Buraya kimsenin faydası yok.  Büyükşehir’den de fayda yok biz Mudanya’nın bir mahallesiyiz bu yüzden kimsenin faydası olmadığını düşünüyorum. Belediyemiz varken kendi yağımızla kavruluyorduk olacak işlemlerimizi yapıyordu. Şimdi Mudanya Belediyesi var ama onların elinden gelen bu kadar gönül ister o da yapsın ama… Burada bir otopark sorunu yıllardır var.

TİRİLYESPOR’A DESTEK İSTİYORUZ

Bizim bir Tirilyespor’umuz var ama bu takımın bir sahası yok. Sahamız var ama senelerden beri kapalı olduğu için kullanılamıyor. Bütün köylerde sahalar oldu, bütün köylere yatırımlar oldu ama Tirilye’nin top sahasını açamadık bu olmayacak bir şey bu takım şuan şampiyonluğa oynuyor. Bu takıma destek vermemiz lazım. Tirilyespor’dan halkın ve kimsenin bilgisi yok. Murat Kara Kulüp Başkanı olarak takıma sahip çıkıyor Kulüp Müdürü Hakan Belgeç gecesini gündüzüne katıyor. Tirilyespor’un sahası acil açılmalı.

GÖZÜMÜ BURSASPOR İLE AÇTIM

Ben Tirilye’de doğdum Bursaspor ile gözlerimi açtım ve Bursaspor ile gözlerimi kapatacağım. Ben Tirilyespor’un da her zaman destekçisiyim. Tirilyespor şampiyon olduğunda ben davulunu çaldım. Saha olsa daha fazla burada destek sağlarız. Büyükşehir’den takımımıza hiçbir fayda maalesef hala yok bütün yetkililerden destek bekliyoruz. Bu arada Bursaspor’da Mesut Mestan mücadele veriyor neden? Çünkü o da gerçek Bursasporlu senelerden beri yönetimde olduğu için mücadele veriyor. Mesut ağabey ortaya çıkmasaydı Bursaspor’umuz şu an yoktu, neden yoktu? Başkanımız yok kimse yok eee ne olacak sonra halimiz. Biz Bursaspor ve Tirilyespor’un güzel yerlere gelmesini istiyoruz şampiyonluklar yaşamak istiyoruz. Biz neden Menemenspor, Balıkesirspor ile neden oynayalım alt liglerde işimiz ne? Biz şampiyon bir takımız 2010’da bunu başardık biz hala takımımızın yanındayız. Bursa’nın tekstil sanayisi var. Ben küme düştük ağladım şampiyon olduk ağladım. Bursaspor’a Tirilyespor’a sahip çıkılmalı. Ufak bir sahamız vardı orayı kapattılar jimnastik aleti koydular. Ben Bursasporlu doğdum ve Bursasporlu öleceğim. Herkes rant peşinde koşmayı bıraksın ve Bursaspor’a sahip çıksın”

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -