8 C
Bursa
Pazartesi, Ekim 19, 2020

Bursa’da “HAKTAN” rüzgarı (video haber)

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Cumhurbaşkanlığı “İstanbul Yeditepe Konserleri”nde sahne alan sanatçı Haktan Canevi bu defa Bursa’da AZAD Grup Çırağan bademli Tesisleri’nde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Başarılı sahne performansı ile dikkat çeken Haktan Canevi yeni projelerin yolda olduğunu ifade etti. Haber Mudanya Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erdoğan Paçin’in sorularını yanıtlayan Haktan sesi kadar sempatik tavrı ile de gönülleri fethetti.

Söylediği şarkılarla hayranlarının kalbinde çok özel bir yere sahip olan Haktan çok sevdiği Bursa’da hayranlarıyla buluştu. AZAD Grup Çırağan Bademli’de sahne alan Haktan seslendirdiği eserlerle adeta ayakta alkışlandı. Haktan Canevi Bursa’yı çok sevdiğini belirterek şunları söyledi:

“Bursa’yı çok özlemişim. Çırağan Bademli Tesislerine geldik yaklaşık 6 saattir buradayız. Değerli sahiplerine, mutfaktaki elemanlarına ve tüm teknik ekibe teker teker teşekkür etmek istiyorum, bir şarkıcıya bir sanatçıya nasıl değer verildiğini  gördüğüm için hem kendi adıma hem de tüm Bursalılar adına çok teşekkür ediyorum çok sevindim ve onure edilmiş hissettim. Ayrıca yeşil Bursa’yı çok severim bayılırım. Oksijeni bol her zaman temiz yüzlü insanların olduğu çok güzel bir şehrimiz. İnşallah daha sık gelmeyi Allah nasip etsin bize. Pandemiden dolayı bütün sektörlerin 7-7-8 aya yakındır durdurduğu işlerinde şu dönemde kıpırdanmalar var halkımızdan maske takmalarını rica ediyorum maske takmayı asla ihmal etmesinler tam olarak taksınlar ki hepimiz işimize gücümüze gidelim ve Allah ne verdiyse Allah bereket versin deyip ne çıktıysa hakkımıza evimize götürelim ekmeğimizi öyle bakmamız lazım.

YENİ PROJELER VAR

Bizim çıkacak albümlerimiz için verdiğimiz sürprizler yeni haberleri normalde 2-3 ay önceden söylerim fakat şu an yeni 2 projemiz var, çok önemli çok değerli insanlar benim için bunun içinde yer almakta. Çokta sır vermek istemiyorum aslında çok sevilen ve halkımızın çok sevineceği bir birliktelik buluşma gibi bir şey bu.

Sözü birisine ait bestesi birisine ait zaten benim şefim bağlamada Fatih Doğaner ve aranjör kardeşim aynı zamanda klavyede birlikte sahne aldığımız Suat Sakarya ile birlikte çalışıyoruz çok değerli birbirinden önemli müzisyenlerle beraber şuan  orkestram. Hepsi çok önemli çok özel insanlar onlarında işin içinde olduğu 2 tane albüm projemiz var. Yakın zamanda Cumhurbaşkanlığı konserinde de bulunduk oradan da güzel tepkiler ve geri dönüşler aldık. Değerli Ömer kardeşimle de zaten o işte birlikteydik eksik olmasın ne ilgisini ne alakasını ne de sevgisini esirgemedi bizden. Bu arada mekanın çok değerli sahibi Mustafa Bey ve değerli eşine de ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz ilgilerinden sevgilerinden dolayı.

BURSA’YI ÇOK SEVİYORUM

Ben Bursa’yı çok seviyorum Bursa’da sevenlerimle daha fazla birlikte olmak istiyorum sanki Bursa bana İzmir gibi geliyor bir Ankara gibi geliyor çünkü benim talep aldığım şehirler bunlar. Bursa’da bana aynı şekilde geliyor bana. İnşallah bu güzel şehre daha çok geliriz birbirimizle daha çok kaynaşırız daha çok birbirimizi mutlu ederiz.

HER DETAYLA BEN İLGİLENİRİM

Sahneye çıkmadan tüm detaylarla şahsen ben ilgilenirim çünkü 9-10 yaşlarında mahalle düğünlerinde ritim çalarak bu işe başladım. Sahnedeki kabloları taşımaktan hoparlörleri monitörleri taşımaktan o işte ilgilenmekten onları ayarlamaktan da mutlu olan bir müzisyenim ve işin mutfağından geliyorum. İşini severek yapan insan çalışmazmış bende işimi çok severek yaptığım için işimi çalışmak olarak görmüyorum birbirimize yardımcı oluyor ve birbirimizi hızlandırıyor olarak görüyorum bütün ekip arkadaşlarımda aynı şekilde dönüş yapıyorlar bana onlarda aynı ruhtalar.

BURSA TABELASINI GÖRÜNCE HEYECANLANIRIM

Ankara’ya giderken başka şehirlere giderken Bursa tabelasını gördüğümde ah bursa sana bir gün geleceğim diyordum. Çok geldim gittim ama böyle güzel kaliteli bir mekanda kaliteli portföyü olan müşterisi olan bir mekanda çalışmamıştım açıkçası.” 

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -