8 C
Bursa
Çarşamba, Ekim 21, 2020

BÜLENT ERDEN’DEN AKTAŞ’A AÇIK MEKTUP

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Bülent Erden, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a sosyal medya hesabından yazdığı mektubu paylaştı.  

Erden’in “SAYIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AÇIK MEKTUP” başlıklı paylaşımında Mudanya’da ki Kapalı Pazar Yeri ile araç ve yaya yolları konusunda ki taleplere yer verdiği dikkat çekti.

MHP MUDANYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ GRUP SÖZCÜSÜ BÜLENT ERDEN

Etkin ve yapıcı muhalefetiyle Mudanya halkına karşı sorumluluklarını yerine getirmeye gayret ederek tüm dikkatleri üzerine çeken MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Bülent Erden, bu kez Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a mektup yazdı. Bülent Erden’in yaptığı paylaşım şöyle:

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ

“SAYIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

AÇIK MEKTUP

KONU: Mudanya araç ve yaya yolları

             Mudanya Kapalı Pazar Yeri

Sayın Başkanım samimi ve özverili çalışmalarınızı özenle takip ediyoruz.

Sağ olun var olun.

Allah yar ve yardımcınız olur inşallah.

            Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini üstlendiğinizde ilk ziyaret ettiğiniz ilçelerden birisi Mudanya oldu.

      Sayın Türkyılmaz’a makamında samimiyetle elinizi uzatarak Büyükşehir’in sorumlulukları dahilinde ve haricinde Mudanya’nın her türlü ihtiyacı için yanında olduğunuzu ifade ederek öncelikleri belirlemek üzere ziyaret ettiğinizi söylediniz.

Mudanya Belediyesi’ne giriş ve çıkışınızdaki psikolojiniz 180 derece farklı oldu. Çünkü Hayri Bey ile görüşmüştünüz.

Sayın Başkanım

İlk meclis toplantısında Sayın Türkyılmaz’a doğrularının yanında, yanlışlarının karşısında, eksiklerinin tamamlayıcısı olmak üzere ön yargısız, kavgasız, yapıcı muhalefet felsefesiyle görev yapacağımızı ifade ettik. Buna karşılık meclis toplantısında konuşmam esnasında mikrofonumu kapattırma, salonun ışıklarını kapattırma gafletinde bulundu.

Mudanya’nın menfaatine olan konularda karar almak için Cumhur İttifakı olarak oyumuz yeterli değil. Ancak Mudanya’nın zarar göreceği konularda Hayri Bey’i ve CHP Meclis Üyelerini uyarmak ve kamuoyunu bilgilendirmek adına tüm gayretimizi ortaya koyuyoruz.

Sayın Başkanım,

Mudanyalı hemşehrilerimiz Cumhur İttifakı ortağı MHP Meclis üyesi olmamızdan dolayı size iletmek üzere öncelikli iki taleplerini çoğunluk ve ısrarla dile getirmekteler. Bizimde hem fikir olduğumuz talepleri aşağıda arz ediyorum.

1-Büyükşehir Belediyesinin yetki ve sorumluluk alanında olan araç ve yaya yollarının iyileştirilmesi. Özellikle yaya yolları ciddi hayati tehlike içermekte.

2-Hayri Bey’in anlaşılmaz inat ve plansızlıkla yenisini yapmadan kapattığı Kapalı Pazar Yerinin Büyükşehir yetki sınırlarında Büyükşehir Belediyesi’nce yapılması.

Mudanyalı hemşehrilerimizin ve ittifak ortağınız meclis üyesinin söz konusu iki talebini yetkiniz çerçevesinde gerekli hassasiyeti göstereceğiniz konusunda kesinlikle kuşkumuz bulunmamaktadır.

NOT: Marmara’nın incisi Mudanya’ya Hayri Bey’e rağmen katkı sağlama gayretiyle arz ederim.

Saygılarımla

Bülent Erden

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi Grup Sözcüsü

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -