8 C
Bursa
Perşembe, Ekim 29, 2020

BÜLENT ERDEN SAHADA, ŞİMDİ SEN DÜŞÜN TÜRKYILMAZ!

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Bülent Erden sosyal medya hesabından 15 gün paylaşım yapmayarak Mudanya’da rüzgarların nasıl estiğini gözlemledi. Özellikle Mudanya Belediye Başkanı’nın icraatlarını takip eden ancak sessiz kalan Erden, son yaptığı facebook paylaşımı ile fırtına öncesi sessizliğini bozma kararı almışa benziyor.

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Bülent Erden, etkin muhalefeti, renkli kişiliği ve düzeyli siyaset yapmasıyla kısa sürede Mudanya’da önemli ölçüde dikkat çekti. Erden, meclis toplantılarında verdiği önergeler ve neredeyse tek başına yaptığı haklı muhalefetle takdir topladı. 15 gün boyunca facebook hesabından paylaşım yapmayan Bülent Erden, son paylaşımıyla ise tüm dikkatleri üzerine çekti. Erden:

 “SAYIN MUDANYA BELEDİYE BAŞKANI,

Birkaç haftalık suskunluğumu merak etmiş, eksikliğini hissetmişsinizdir.

15 gün sonra, boşluğu da telafi etmek üzere sahada olacağım inşallah. Sizi daha fazla merakta bırakıp üzmeyeceğim. Seçmenin güvenine layık olma ve kul hakkı hassasiyeti ile Rabbimin bahşettiği nefesi aldığımız süre görevimizin hakkını vereceğiz.

Saygılar.
Bülent Erden
MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi
Grup Sözcüsü.
” Yazdı.

 Bülent Erden’i yakından tanıyan dostları ve siyasiler, bu paylaşımı fırtına öncesi sessizliğin bozulması olarak değerlendirirken Mudanya’da hareketli günlerin tekrar yaşanacağını söylediler.

MHP Mudanya Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Bülent Erden

Tüm meclis üyelerinin genel olarak her konuda sessiz kaldığı Mudanya’da adeta ilçenin tek sesi olarak hareket eden Bülent Erden, paylaşımı sonrası çok kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -