8 C
Bursa
Pazartesi, Ekim 19, 2020

Belediyenin “RANDIMANSIZ” dediği Mudanya basını buna ne diyecek?

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Bu ne perhiz BAŞKAN?

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın gazeteci Uğur Mumcu ve katledilen basın şehitleri için Bursa’da ÇGD tarafından düzenlenen anma yürüyüşüne katılması görenleri şaşırttı.

Gazetecilere karşı her zaman olumsuz tavır sergileyen Türkyılmaz’ın, gazeteci Mumcu için burada bulunması çelişki olarak yorumlandı. Mudanya’da sosyal medyadan paylaşımları görenler, “Bu ne perhiz başkan? Hem gazetecileri sevmeyeceksin, hem de Uğur Mumcu gibi özel bir gazeteci için düzenlenen anma yürüyüşünde en ön sırada boy göstereceksin.” yorumunu yaptı.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanya dışında da ses getirmek adına son günlerde her faaliyete katılmaya çalışıyor. Gazetecilerin Mudanya’da “RANDIMANSIZ” oldukları gerekçesiyle ilanlarını kestiği belediyenin Başkanı olan Türkyılmaz, bu defa Bursa’da ki Uğur Mumcu’yu anma yürüyüşünde en ön sırada basın sorumlusu Rabia Deniz ile birlikte yer aldı. Bilindiği üzere Rabia Deniz’in adı son olarak Gürses Gazetesi tarafından yapılan Metin Taşoğlu haberi ile gündeme gelmişti.

Gazetecilere karşı her anlamda tavırlı davranan Hayri Türkyılmaz’ın gazeteci anma törenine katılarak tezat bir hareket yapmasının nedenleri ise merak konusu. Eleştiriye açık olmayan ve her fırsatta basına karşı cephe alan Türkyılmaz’ın bundan sonra hangi etkinlikte boy göstereceği ise tam bir muamma olarak yorumlanıyor.

Mudanya’da yayımlanan gazetelerin ise bu konuda ki tavırları da okuyucular tarafından merak ediliyor.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -