8 C
Bursa
Çarşamba, Ekim 21, 2020

BAŞKAN TÜRKYILMAZ’DAN GENÇLERE SÜRPRİZ

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, sokağa çıkma iznini yürüyüş yaparak değerlendiren gençlere 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı öncesinde sürpriz yaptı. Başkan Türkyılmaz, gençlere Türk Bayrağı hediye ederken, 19 Mayıs günü saat 19.19’da balkonlarda Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ni hep bir ağızdan okumaya davet etti.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan 15 – 20 yaş grubu gençler, uzun bir aradan sonra ilk kez sokağa çıktı. Gençlere sokağa çıkma kısıtlaması 11.00-15.00 saatleri arasında yürüme mesafesiyle sınırlı olmak kaydıyla kaldırılırken, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, iznini parklara giderek ve yürüyüş yaparak değerlendiren gençlere sürpriz yaptı. Mudanya Atapark önünde gençlerle buluşan Başkan Türkyılmaz, gençlere bayrak hediye etti.

Gençleri 19 Mayıs günü saat 19.19’da balkonlarda Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ni hep bir ağızdan okumaya davet eden Başkan Türkyılmaz, “Bir önderin bütün ülkeyi sırtlanıp milli mücadeleyi başlattığı, Samsun’a çıktığı gündür 19 Mayıs… Geçtiğimiz yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılını coşkuyla kutlamıştık. Bu yıl tedbirler kapsamında 101. yılını evlerimizde aynı coşkuyu yeniden yaşayacağız. Gençler, istikbalin aydınlığına sizlerle kavuşacağız. Sizlerle gurur duyuyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun” diye konuştu. 

Başkan Türkyılmaz’a eşi Gülbahar Türkyılmaz, kızı Zeynep Türkyılmaz’ın yanı sıra belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Mudanya Bandosu ise İsmet İnönü Parkı, Mütareke Meydanı’nda gençler için özel konser verdi. 

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -