8 C
Bursa
Perşembe, Ekim 22, 2020

Başkan Erdem dünya şampiyonlarını ağırladı

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Dünya Kadınlar Bocce Volo Şampiyonası’nda birinci olan İnci Ece Öztürk ve Buket Öztürk kardeşler, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i ziyaret ederek şampiyonluk sevinçlerini paylaştı.

Mersin’de 2-4 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen Dünya Kadınlar Bocce Volo Şampiyonası’nda rakiplerini geçerek şampiyon olan İnci Ece Öztürk ve Buket Öztürk, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i makamında ziyaret etti. Halk Evi’nde gerçekleşen ziyarette Milli Takım Antrenörü Yılmaz Güzelocak da yer aldı. Nilüfer Belediyesi’nin de destekleriyle şampiyonaya katılan İnci Ece Öztürk ve Buket Öztürk, katkılarından dolayı Başkan Erdem’e teşekkür etti. Şampiyonluk sevinçlerini Başkan Erdem’le paylaşan Öztürk kardeşler, şampiyonluğa giden süreci de anlattı.

Şampiyonanın basamak maçında 41 sayıyla dünya ümitler basamak rekoru kırdığını da belirten İnci Ece Öztürk, “2018 yılında Çin’de gerçekleştirilen şampiyonada da birinci olmuştuk. Bu yıl aldığımız dereceyle, geçen sene yapılan dünya şampiyonasındaki başarımızın tesadüf olmadığını herkese gösterdik” dedi.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de, Milli Takım ile katıldıkları Dünya Şampiyonası’nda Nilüfer’i, Bursa’yı ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ettikleri için Milli Takım Antrenörü Yılmaz Güzelocak ile İnci Ece ve Buket Öztürk’e teşekkür etti. Başarılarından dolayı sporcuları kutlayan Başkan Erdem, gelecek turnuvalarda da aynı başarıyı göstermeleri temennisinde bulundu.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -