8 C
Bursa
Cumartesi, Ekim 31, 2020

Başarı Tirilyespor’un diğer adı

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Tirilyespor Başkanı Murat Kara, sahalarında ki çalışmalar tamamlandığında çok daha etkin aktivitelere imza atacaklarını söyledi. Kulübün Mudanya Belediyesi tarafından maddi ve manevi olarak desteklendiğini ifade eden Kara, maçları Mudanya ve Burgaz sahalarında deplasman karşılaşmalarını ise Bursa’da oynadıklarını söyledi. Kara, “Takımımız son derece başarılı, 5’te 5 yaparak 2.Amatör Küme’de mücadelemizi sürdürüyoruz. Sahamız tamamlandığında çok daha aktif çalışmalar yapacağız. Amacımız Türk Futboluna yeni değerler kazandırmak” dedi.

Tirilyespor Kulübü’nün 1958  yılında kurulduğunu ifade eden Murat Kara, genç futbolcuların daha fazla çalışması için çaba harcandığını vurguladı. Başkan Kara, tek hedeflerinin zeki çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirmek olduğunu söyledi. Murat Kara şöyle konuştu:

“Tarihi ve turistik yapısıyla doğa harikası olan Tirilye’yi futbolda da temsil etmek bizim için gurur verici. Futbol sahamızda çalışmalar var ve bu nedenle maçlarımızı burada oynayamıyoruz. Bize kulüp olarak Mudanya Belediyesi tarafından maddi manevi destek sağlanmakta. Sporcularımızın daha başarılı olması ise en önemli hedefimiz. Futbola gönül veren kuruluşların sponsorluk için katkıları olursa bu konuda da spor sevdalısı herkese kapımız açık. Amacımız gençlerimizin spor yapması ve daha fazla aktivite yer alması. Biz gençlerimizin spor yaparak kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlıyoruz. Bu sayede hem spor yapıyorlar, hem de daha sağlıklı bireyler olarak yaşıyorlar”

Son maçında Tunagençlikspor’u 2-0 yenen Tirilyesporlu futbolcular önce sahada sonrada soyunma odasında asker selamı verdi.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -