8 C
Bursa
Çarşamba, Ekim 21, 2020

AQUAPICK AĞIZ DUŞUNDA SEKTÖR LİDERİ

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

65 ülkede 29 yıldır ağız duşu dünya sektör lideri olan Aquapick, Türkiye pazarına girdiği 2017 yılından itibaren Türkiye’de de sektör liderliğini devam ettiriyor. Samsung tarafından geliştirilen patentli su atış tekniği ile rakiplerine oranla ağızda yüzde 100 hijyen sağlayan Aquapick, Türkiye’deki çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Aquapick Türkiye, 2020 yılında 81 ilde showroom açmayı planlıyor

Türkiye pazarına girdiği 2017 yılından itibaren pazar hakimiyetini elinde tutan Aquapick, 2019 yılında 80.000 cihaz satışı yaparak yüzde 150 büyüme gösterdi. Dünya pazarının yüzde 70’ine sahip olan Aquapick, Türkiye’de de faaliyet gösterdiği 2 yılda 89 bilimsel etkinlik, fuar, kongre, sosyal sorumluluk projeleri ve üniversitelerde konu olduğu doktora tezlerinin yanı sıra onlarca uluslararası bilimsel yayınla adından çokça söz ettirdi. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Aquapick, İzmir, Ankara, Sakarya, Kocaeli, Hatay, Mersin’de yer alan ofisleri ile de tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Aquapick Türkiye, Satış ve Satış Sonrası çalışmalarıyla da müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutuyor. Yeni yılda her eve bir Aquapick Ağız Duşu sokmayı planlayan Aquapick Türkiye, hekimlerle yürüttüğü çalışmaların yanı sıra halkı bilinçlendirmek için de çalışmalar sürdürüyor. Türkiye’de 7 farklı ofis ile tüm coğrafyaya kesintisiz hizmet veren Aquapick Türkiye, 2020 yılında 81 ilde 81 ofis açmayı hedefliyor. Kayseri, Konya, Antalya, Eskişehir, Diyarbakır, Bursa, Trabzon ve Gaziantep başta olmak üzere birçok ilde yatırımcı görüşmeleri yapan Aquapick Türkiye, yeni yıl ile birlikte bayi sayısını arttırmayı planlıyor.

Aquapick, ağız bakımında yüzde 100 hijyen sağlıyor

Yapılan araştırmalarda sadece diş fırçalamanın ve ek olarak kullanılan ara yüz fırçası ve diş ipinin ağızda yeterli hijyen sağlamadığı, fırçalamanın ağız sağlığına yalnızca yüzde 30 etki yarattığı görülüyor. Aquapick geliştirmiş olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış patentli atış tekniği ile diş fırçasının ulaşamadığı her noktaya girerek ağızda yüzde 100 hijyen sağlıyor. Dünyadaki en yüksek basınca sahip ve bilimsel olarak kanıtlanmış tek atış tekniğine sahip cihaz olan Aquapick; atış tekniğinden pompasına kadar Samsung patentli ve Türk Diş Hekimleri tarafından da onaylandı. Aquapick ile ilgili üniversitelerde yapılan uluslararası bilimsel makalelerde; cihazın düzenli kullanımıyla 3. günün sonunda diş etlerindeki kan sirkülasyonunu yüzde 150 oranında arttırdığı, diş eti kanamalarını ve çekilmelerini durdurduğu kanıtlandı.

Türkiye’deki 20.000 Diş Hekimi tarafından onay alan ve hekimlerin üniversitelerdeki bilimsel çalışmalarına istinaden güvenle önerilen Aquapick; dört kişilik bir cihaz olup, 12 basınç aralığı ile küçük bir çocuktan büyük bir erişkine kadar her yaş aralığında kullanım imkanına sahip.

Düzenli olarak kullanıldığında Aquapick; bakteri plağını ortadan kaldırıp diş taşı oluşumunu engelliyor. Ayrıca ülkemizde artan implant, protez ve ortodonti tedavilerinde ağız hijyenini sağlamak ve tedavi süreçlerinin sağlıklı devam etmesi için mutlaka kullanılması gereken bir cihaz.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -