8 C
Bursa
Salı, Ekim 27, 2020

AK PARTİLİ KAHRAMAN SORDU TÜRKYILMAZ KENDİNCE ŞOV YAPTI!(video haber)

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Mudanya Belediye Meclis toplantısı 2. oturumunda 2019 Mali Yılı Faaliyet Raporu görüşüldü.

İşte Kadir Kahraman’ın sorduğu ve Türkyılmaz’ın cevap verirken adeta ecel terleri döktüğü soruların görüntüleri(HABER MUDANYA FARKIYLA)

Oylama öncesi AK Parti Grup Sözcüsü Kadir Kahraman, Grubu adına değerlendirmede bulunurken Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a sorular yöneltti. Hayri Türkyılmaz her zaman olduğu gibi sorulara kalıplaşmış klişe cevaplar verirken önemli birçok soruyu cevaplamaktan kaçtı.

Mudanya Belediyesi’ni adeta Bursa Büyükşehir Belediyesi ile hizmet bakımından kıyaslamaya kalkan ve hatta üstün olduğu algısı oluşturma gayretine giren Türkyılmaz, yine ağzından düşürmediği Zübeyde Ana Çocuk Akademisi ve klasik olması gereken hizmetleri örnek gösterdi.

Sanki suçluymuş gibi kendisini temize çıkarmak adına adeta çabaladığı dikkat çeken Türkyılmaz’ın Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne karşı kinayeli tavrı ve sözleri dikkat çekti. Meclis toplantılarında adeta şov huy edinen Mudanya Belediye Başkanı sürekli olarak dürüst olduğunu ve yaptığı hizmetlerin alın teri olduğunu her toplantıda olduğu gibi Temmuz ayı 2. oturumunda da defalarca söyledi.

AK Parti Grup Sözcüsü Kadir Kahraman

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü’nün de salonda toplantıyı dikkatle izlemesi gözlerden kaçmazken, AK Parti Grup Sözcüsü Kadir Kahraman 2014, 2019 seçim kitapçıklarında bulunan sözleri ve vaatleri okurken Türkyılmaz’ı not alması için uyardı.  Bu konuda dahi duyarsız davranan Türkyılmaz not almayınca sorulan soruların çoğunu cevaplamadı ve siyaset yaparak kendince adeta Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni suçlamak adına şov yapmayı tercih etti.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -