8 C
Bursa
Çarşamba, Ekim 21, 2020

CHP BURSA İLÇE BAŞKANLARI BULUŞTU

Okumalısın...

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle...

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bursa’daki ilçe başkanları Covid-19 salgını döneminde yapılan çalışmaları değerlendirmek üzere bir araya geldi. Toplantıda, ilçelerin sandık ve okul sorumlularının tespiti ve eğitimi konusuna ağırlık verildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, Sosyal mesafenin göz önüne alındığı maskeli toplantıda, görevdeki ilk 100 güne ilişkin görüşlerini paylaştı. Yenişehir’den Karacabey’e, Mustafakemalpaşa’ya, Büyükorhan’dan Kestel’e, İnegöl’e, İznik’e kadar tüm ilçelerdeki gelişmeleri de yakından takip ettiklerini belirten Karaca, “Örgütümüze verdiğimiz sözü tutuyoruz. Her gün sahadayız. Virüs salgınından kaynaklı, çalışmalarımızın kısıtlandığı zamanlar oldu. Görevdeki ilk 100 günün ilk 4 haftasından sonrasını salgın ortamında geçirdik. Buna rağmen CHP’nin katkı koyması gereken her noktada hazır bulunduk. Pandemiyle mücadele günlük yaşam normale döndükçe, sahada daha fazla olabilme şansını yakalayacağız” dedi.

CHP’li Nilüfer, Mudanya ve Gemlik belediyelerinin pandemi döneminde gerçekleştirdikleri çalışmalardan da övgüyle söz eden Başkan Karaca, “CHP’li 3 belediyemiz Bursa’da gerçekten büyük hizmet farkı yarattılar. Algı operasyonu değil, hizmet ürettiler. Mudanya, Gemlik ve Nilüfer dışındaki ilçelerimizden gelen raporlar, bu ilçelerde Bursa halkına yaşatılan aksaklıkları ortaya koyuyor, bunları da kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

CHP İl Başkanı İsmet Karaca, Çalı’da HES projesi, Yenişehir Kirazlıdere’deki maden atık havuzu başta olmak üzere toplumsal duyarlılık ya da taleplerin yükseldiği her noktada CHP’li milletvekillerinin de Bursalı hemşerilerimizle omuz omuza olduğunu hatırlatarak, ilçe yönetimleriyle koordinasyon içerisindeki çalışmaların önemine işaret etti.

OKUL SORUMLUSU VE SANDIK GÖREVLİLERİ

Öte yandan CHP, Bursa’da okul ve sandık görevli listeleriyle ilgili hazırlıklara da başladı. Türkiye’de “seçim” gündeminin ön plana çıktığını hatırlatan İl Başkanı Karaca, ilçe yönetimlerinden okul sorumlularının belirlenmesini ve listelerin güncellenmesini istedi. Her ilçede ivedilikle yapılacak bu çalışmanın ardından, sandık görevlilerinin de tespiti, listelerin güncellenmesi ve eğitimleriyle ilgili yoğun çalışmalara geçileceğini belirten Karaca, “CHP iktidara yürüyor. Sanki yarın seçim olacakmış gibi, okul ve sandık görevlileri konusunda hazır olmamız gerekiyor. Çalışmaları başlattık” dedi.

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Haberler

ÜKİAD Başkanı Mustafa Salkım “Yarı zamanlı çalışma modeli kadınları mutlu ediyor”

AYIN SOHBETİÜlke Kadınlarını İstihdamını Arttırma Derneği (ÜKİAD) Başkanı Mustafa Salkım başlattığı sosyal proje...

Bursa’da paylaşımlı bisiklet dönemi

Kent içi hareketliliğin artırılması ve çevreci ulaşım araçlarının teşvik edilmesi amacıyla Bursa’nın 7 farklı bölgesinde oluşturulan paylaşımlı bisiklet durakları, Büyükşehir Belediye Başkanı...

Nil Karataş coştukça coşturdu. (video haber)

Nil Karataş Bursa’da adeta rüzgâr gibi esti. AZAD Grup Çırağan Bademli tesislerinde sahneye çıkan şarkıcı hareketli eserlerle hem coşturdu hem de coştu.

Geçmiş olsun Akköy (video haber)

Mudanya ilçesi Akköy Mahallesinde Ziya K.'ya ait 500 metrelik alanda bulunan traktör lastiği deposunda henüz belirlenemeyen bir şekilde yangın çıktı.https://www.youtube.com/watch?v=fQuSUz-ANhk

MHP’Lİ İLKNUR BAKAR: “GÜNAYDIN HAYRİ BAŞKAN GÜNAYDIN” (video haber)

Mudanya’da her meclis toplantısında pazaryeri gündeme geldiğinde ciddi tepkiler gösteren Hayri Türkyılmaz yapılan Ekim ayı oturumunda yaptığı açıklama ile dikkat çekti.
- Advertisement -

Benzer Haberler

- Advertisement -